RESA Kompis Missbruk carl malmsten hylla auktion Mekaniker bön Förutfattad mening
CARL MALMSTEN. Bokhylla 2-delad. H 196cm. B 88cm. 45cm. Bruksslitage – Auktionshuset i Örebro AB
Carl Malmsten hyllor med sekretär - Stockholms Auktionsverk
CARL MALMSTEN. Skåp, syrabetsad furu, tvådelat. Överdel med bakvändig hylla. Möbler - Skåp & Hyllor - Auctionet
Bokhyllor, 2 st, Design Carl Malmsten, Vardag, längd: 105, djup: 41, höjd: 195. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 7532
Carl Malmsten skänk - Stockholms Auktionsverk
Carl Malmsten, bokhylla, unik, 1962. - Bukowskis
Carl Malmsten, bokhylla, "Vardags", 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
CARL MALMSTEN, bokhylla med skåp, "Vardags". - Bukowskis
Carl Malmsten sekretär och bokhylla - Stockholms Auktionsverk
CARL MALMSTEN. Bokhylla med skåpunderdel, gråmålad. Möbler - Skåp & Hyllor - Auctionet
CARL MALMSTEN, bokhylla. - Bukowskis
Carl Malmsten bokhylla - Stockholms Auktionsverk
Slutpris för Carl Malmsten hylla
CARL MALMSTEN, bokhylla, "Vardags", 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
CARL MALMSTEN. ”Vardags”. Bokhylla m vitrindel. Brukslitage. H. 196 cm. B. 88,5 cm. Djup 42 cm. – Auktionshuset i Örebro AB
Skåp, troligen Carl Malmsten, 1 | Auktion dalarnasauktionsbyra.se
Bokhyllor, 3 st, Carl Malmsten, vardag, höjd: 195, bredd: 105, djup: 45, en med skrivklaff, en med hyllor, en med lådor. (nykel finns i inlämn). Metropol - Auktioner i Stockholm och på
Bokhylla, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Furu, brännstämplad. Bredd: 101, djup: 29 cm, höjd: 95 cm - 1380 3453 - Metropol Auktioner
Vägghyllor ett par 1950-tal möjligen Carl Malmsten. - Bukowskis
CARL MALMSTEN, bokhylla, "Vardags", 1960-tal. - Bukowskis
Bokhyllor ett par, "Vardags", C | Auktion dalarnasauktionsbyra.se
Carl malmsten bokhylla - Stockholms Auktionsverk
BOKHYLLA, Carl Malmsten, 1900-talets | Auktion olsensauktioner.se