BRÖDERNA ANDERSSON, fåtölj med fotpall, 1900-talets andra hälft.med fotpall. - Bukowskis
Fåtölj Recliner med fotpall. Etikettmärkt Bröderna Andersson. – Auktionshuset i Örebro AB
Fåtöljer - Bröderna Anderssons
Fåtöljer, Ett par, Bröderna Andersson. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4081
Soffa fåtölj Bröderna Andersson - Stockholms Auktionsverk
Fåtöljer ett par Bröderna Andersson 1960-tal. - Bukowskis
Fåtöljer, 2 st, Bröderna Andersson, 50/60-tal, Teak, Renoveringsbehov, torrt skumgummi. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Fåtölj, Teak, Inge Andersson, Bröderna Andersson Industrier i Ekenässjön AB. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 2144
Fåtölj Bröderna Andersson - Stockholms Auktionsverk
Bilder för 910472. FÅTÖLJER, ett par, "Ellinor", Bröderna Andersson. - Auctionet